Veselības dzēriens "Ho-Fi"

Veselības dzēriens "Ho-Fi"

Veselības dzēriens "HO-FI" ir nātrija hlorofilīna ūdens šķīdums . Tā sastāvā ietilpstošā aktīvā viela Egles skuju nātrija hlorofilīns - hlorofila atvasinājumu koncentrāts, kas tiek iegūts no skujukoku zaleņa ekstraktvielām. Nātrija hlorofilīns stimulē organisma vispārējo imunitāti, pētījumos ir pierādīta tā antioksidējošā, pretiekaisuma  un pretvīrusu iedarbība. Savukārt hlorofils ir vitāli svarīgs savienojums ar izcilām īpašībām, tas atjauno asins sastāvu, spēj reģenerēt audus, ir labs dezodorants.

 

Lietošana:

 

Tikai 50-100 ml dzēriena dienā nodrošinās Jūsu organismam nepieciešamo hlorofila daudzumu jebkurā gadalaikā. "HO-FI" lietošana sevišķi ieteicama cilvēkiem, kas strādā kaitīgos apstākļos, ar ķimikālijām, stresa apstākļos, kā arī senjoriem.

Lietojot hlorofila preparātus ārēji, tiem ir izteiktas audus reģenerējošas īpašības dziedējot brūces, apdegumus un izgulējumus. Tie novērš iekaisumus un neitralizē toksīnus.

Veselības dzēriens HO-FI ir nātrija hlorofilīna ūdens šķīdums, un tā iekšķīgā lietošana:

  • sekmīgi izmantojama anēmijas (mazasinības) gadījumos, ķīmiskās un staru terapijas blakņu samazināšanai; strauji palielina leikocītu saturu asinīs,
  • uzrāda izteiktas antimutagēnas, antikancerogēnas īpašības un samazina risku saslimšanai ar audzējiem,
  • uzrāda dezodorējošas īpašības un samazina risku saslimšanai ar audzējiem,
  • uzrāda kuņģa čūlu dziedējošas īpašības,
  • aizkavē aterosklerozes un psoriāzes attīstību,
  • noņem alkohola paģiru sindromu,
  • uzrāda dziedējošas īpašības pankretīta gadījumā.

 

No ekoloģiski tīrām skujām izdalītie dabas vielu preparāti

 

Pateicoties hlorofila un tā atvasinājumu, piemēram, nātrija hlorofilīna un asins hēma līdzībai hlorofilīns organismā ļoti ātri normalizē hemoglobīna saturu asinīs un novērš ar tā trūkumu saistītās problēmas. Daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka hlorofila atvasinājumi ir sekmīgi izmantojami mazasinības gadījumos, ķīmiskās un staru terapijas seku novēršanai un anēmijas gadījumos. Tiem ir dezodorējošas, organismu attīrošas, antimutagēnas un antikancerogēnas īpašības. Sekmējot skābekļa apmaiņas procesus organismā tie palielina labsajūtu un dod papildus enerģiju

Sastāvs: Dzeramais ūdens, Egles skuju nātrija hlorofilīns (0.05%).