Lietošanas noteikumi

Pirms uzsākt tīmekļa lapas un Interneta veikala hofi.lv lietošanu, lūdzam rūpīgi iepazīties ar šiem Lietošanas noteikumiem.

 

1. Vispārīgie noteikumi

 

1.1. Saskaņā ar šiem noteikumiem SIA Dragonara Baltica pārdod preces interneta veikalā hofi.lv. Šie noteikumi nosaka tiesiskās attiecības starp Pārdevēju un pircēju.

 

1.2. Pārdevējs ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Noteikumu ir saistoši visiem interneta veikala lietotājiem tādā redakcijā, kādā tie ir publicēti hofi.lv

 

1.3. Iegādājoties preces interneta veikalā, uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt vispārīgajiem noteikumiem kā arī distances līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot.

 

1.4. Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu interneta veikalā. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta vai tālruņa starpniecību. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt persona, kurai tie ir adresēti. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtījuma preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem kas veikti interneta veikalā.

 

1.5. Interneta vietnes HOFI.LV lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā to piedāvāšanas brīdī. SIA „Dragonara Baltica” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

 

1.6. Pircējs var pasūtīt preces kā Reģistrēts lietotājs vai bez reģistrācijas.

 

1.7. SIA „Dragonara Baltica” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes hofi.lv lietošanas laikā.

 

  1. Preču cenas un katalogs

 

2.1. Interneta veikala izvietotajiem attēliem ir ilustratīva un informatīva nozīme. Preču un tā iepakojuma fotogrāfijas var atšķirties no reālā pēc lieluma un izskata. 

 

2.2. Interneta veikala ir izvietota vispārēja informācija par ražotāju piedāvāto produkciju, un tā nekādā veidā neaizvieto medicīnisku ieteikumu vai profesionālu padomu. Lai saņemtu šādu ieteikumu vai padomu, lūdzu, sazinieties ar ārstu vai speciālistu. Pārdevējs neuzņemas atbildību par produkcijas specifikāciju, kas kas uzrādīta informācijā, kura atrodama šajā Tīmekļa vietnē.

 

2.3. Produkti ir uztura bagātinātāji vai veselību veicinoši palīglīdzekļi un Latvijā tie netiek uzskatīti par zālēm. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

2.4. Pārdevējs pārdod preces par tām cenām, kādas tās ir norādītas pie katras preces. Visas cenas katalogā tiek norādītas ar pievienoto vērtības nodokli (PVN).

 

2.5. Piegādes maksa nav iekļauta preces cenā.

 

  1. Pasūtījuma veikšana

 

3.1. Izvēloties preci un to daudzumu jānospiež poga "pievienot grozam". Tālāk dodoties uz iepirkumu grozu nospiest pogu "turpināt maksājumu". Pirkuma groza saturu pircējs var mainīt jebkurā laikā.

 

3.2. Veicot pasūtījumu uzmanīgi un precīzi jānorāda visi nepieciešamie dati. Dati nepieciešmi, lai apstrādātu pasūtījumu un veiktu piegādi.

 

3.3. Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu rūpīgi pārbaudiet visu informāciju. Pārdevējs neuzņemas atbildību par sūtījumu piegādi, ja Pircējs pasūtījumā norādījis nekorektu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida) kā arī tiek piemērota maksa par sūtījuma atgriezšanu līdz pārdevējam, ja tāda radīsies.

 

  1. Preču saņemšana, piegāde, cenas

 

4.1. Noformējot pasūtījumu pircējs izvēlas kādu no piedāvātajiem preču piegādes, saņemšanas veidiem:

 

4.1.1. Piegāde ar OMNIVA kurjerdienestu Latvijā. Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un samaksas. Piegādes maksa sākot 6,90 EUR. Piegādes izmaksas atkarīgas no sūtījuma svara un pasūtīto preču apjoma. Precīza piegādes summa redzama pasūtījuma noformēšanas brīdī.

 

4.1.2. Piegāde uz OMNIVA pakomātiem Latvijā. Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un samaksas. Piegādes maksa sākot 2,90 EUR. Piegādes izmaksas atkarīgas no sūtījuma svara un pasūtīto preču apjoma. Precīza piegādes summa redzama pasūtījuma noformēšanas brīdī.

4.1.3. Saņemšana birojā - Salaspils, Rīgas 111 ir bez maksas. Saņemšana 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un samaksas.

4.2. Pirms preces saņemšanas Pircējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, kā arī pasūtījuma numurs vai pasūtījuma apstiprinājums. Preces tiek izsniegtas tikai tam Pircējam, kura dati ir norādīti attiecīgajā preces pasūtījumā. Ja Pircējs neuzrāda pasūtījuma numuru vai pasūtījuma apstiprinājumu, vai personu apliecinošu dokumentu, Pārdevējam / preču piegādes dienesta Kurjeram ir tiesības neizsniegt preces.

4.3. SIA Dragonara Baltica nenes atbildību un nekompensē pircējam jebkādus iespējamos zaudējumus, ja plānotais preču piegādes termiņš tiek kavēts. Ja, plānotais preču piegādes termiņš kavējas un pircējs nevēlas vairs gaidīt preču piegādi, tad Pircējam ir tiesības vienpusējā kārtībā atkāpties no Līguma par to paziņojot Pārdevējam. Šajā gadījumā, Pircējs nav tiesīgs pieprasīt jebkādu kompensāciju no Pārdevēja. Par normālu preču piegādes termiņu tiek uzskatīts termiņš kas nepārsniedz 30 kalendārās dienas, izņemot gadījumus, kad Pārdevējs ar Pircēju vienojies atsevišķi par citiem preču piegādes termiņiem.

4.4. Ja Pircējs nav sastopams piegādes adresē, kas norādīts veicot preču iegādi, tādā gadījumā Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču nepiegādi vai saņemšanas aizkavēšanos. Ja Pircējs nav sastopams norādītajā vietā vai adresē, vai nav sastopams piegādes atrunātajā laikā, tad Preču nepiegādes gadījumā Pircējam samaksātā nauda par precēm un piegādi netiek atgriezta.

  1. Atteikuma tiesības

5.1. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 dienu laikā, ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

5.2. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka, ka patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

5.2.1. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

5.2.2.  prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš

 

5.3. Atsakoties no šī līguma Pārdevējs  atmaksās visus konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus izņemot piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā, kad Pircējs informēja Pārdevēju par lēmumu atteikties no šī līguma. Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kamēr nebūs saņēmis Pircēja nosūtītās/atgrieztās preces.

 

5.4. Par Atteikuma tiesību izmantošanu pircējs aizpilda veidlapu un informē pārdevēju uz e-pastu [email protected] Pārdevējs apstiprina, ka atteikumu saņēmis. Atteikuma tiesības veidlapu var iegūt šajā interneta adresē - http://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu